Zbudujmy im drugi stadion !!!

Post Reply
albinos
Posts: 28
Joined: 28 Dec 2009, 04:54

Zbudujmy im drugi stadion !!!

Post by albinos »

Z soboty na niedzielę został ciężko pobity znajomy 18 latek przez kiboli z Wielimia Szczecinek . ( Wracał z kolegami z grilla na Bukowej , niestety przechodzili koło Baru przy dawnym STW ) Nie tylko on zresztą , pocięte twarze , skopani przypadkowi ludzie - to wynik " udanej zabawy ".
W nocy w całym mieście miały miejsce pobicia młodzieży i dorosłych ( proszę zasięgnąć "języka" na pogotowiu , zakładali szwy na korytarzu z braku miejsca)
Policja oczywiście o niczym nie wie , coś sie działo ... ale nikt nic nie zgłaszał .. zresztą ten wątek pominę milczeniem . Szczecinek jest zakładnikiem tych bydlaków , wszyscy się ich boją . A jaki to ma związek z moją ulubioną stroną historyczną ?
Ano wszedłem na stronę Wielimia zobaczyć kto to badziewie sponsoruje , od jakich firm trzymać się z daleka ... i co widzę ?
Szczecinecki Portral Historyczny ... MASAKRA
Gratuluję !!!
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Zbudujmy im drugi stadion !!!

Post by bronx »

Szanowny kolego albinos.
Doprawdy posłużyłeś się bardzo zawiłą logiką aby połączyć działalność Portalu Historycznego z jakimiś pobiciami na mieście. Jest ona na tyle zawiła, że aż ciężko mi się do tego ustosunkować, jednak przy okazji podałeś kilka nieprawdziwych informacji a to już wymaga sprostowania.

Pragnę poinformować, że Szczecinecki Portal Historyczny Szczecinek.org nie sponsoruje nikogo w tym KS Wielim, ponieważ budżet portalu wynosi 0zł i niestety sponsorować nikogo nie może. Owszem istnieje baner naszego portalu na stronie Wielimia, jak również baner Wielimia na naszej stronie głównej. Znajdują się one tam z prostego powodu. Portal co jakiś czas współpracuje z klubem Wielim przy organizacji różnego rodzaju nazwijmy to eventów, np. Mikołajki na oddziale dziecięcym szczecineckiego szpitala, impreza sportowa dla dzieci „Mini Mistrzostwa Świata PN” jak również współpracowaliśmy przy badaniu historii szczecineckiego sportu, na potrzeby wystawy Wielimia. Współpraca ta nie wynika z żadnych upodobań piłkarskich z mojej strony (osobiście piłce nożnej nie kibicuje w żaden sposób), tylko z chęci zrobienia czegokolwiek dla miasta i aktywności ludzi z Wielimia.

Nie wiem kto kogo pobił, nawet jeżeli osoby te popełniły ten karygodny występek z hasłem Wielim na ustach, to przestrzegałbym przed uprawianiem tu procederu odpowiedzialności zbiorowej. Krzyczeć Wielim może każdy, ubrać się w jego szalik również, podobnie każdy może zarejestrować się na Szczecineckim Portalu Historycznym i uważać się za jego członka, czy jeżeli taka osoba popełni niecny występek chciałbyś aby Ciebie, kolego albinos, ktoś czynił z automatu współodpowiedzialnym? Sam widzisz, że jest to bezsensowny tok rozumowania. Na stronie głównej mamy również logo SzLOT-u, zapewne pamiętasz głośne zatrzymanie byłego prezesa tej organizacji, tu również będziesz doszukiwał szemranych związków z portalem? Radzę sobie darować tego typu domorosłe metody śledcze. Wszelkie insynuacje i pomówienia będę tępił z całą stanowczością do kroków prawnych włącznie. Właściwym miejscem do wyjaśniania wszelkich spraw kryminalnych, które dzieją się w Szczecinku jest policja lub prokuratura a nie to forum.

Dodam tylko po koleżeńsku, że już kontaktowali się ze mną przedstawiciele klubu Wielim oburzeni pomówieniami na naszym forum. Jakie ruchy w tej sprawie zdecydują się podjąć – niestety nie wiem.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Zbudujmy im drugi stadion !!!

Post by Stach »

Bro, masz rację. Zwłaszcza formalnie. Twój wywód jest logiczny. Ale:
bronx wrote:Dodam tylko po koleżeńsku, że już kontaktowali się ze mną przedstawiciele klubu Wielim oburzeni pomówieniami na naszym forum
A czy może oburzyło ich coś jeszcze poza komentarzem o bandyckim zachowaniu kibiców Wielimia? Czy jedynie wrodzony takt i delikatność, by nie urazić wrażliwości tych występujących w imieniu Wielimia bandytów zniechęca szczecineckich pożal się Boże "działaczy klubowych" od chociażby wydania ostrego w słowach oświadczenia na temat katowania przechodniów na ulicach?

Przypomina mi to zachowanie działaczy klubowych w Poznaniu (sprawa Litara) i innych miastach.
Last edited by Stach on 20 Apr 2011, 15:09, edited 1 time in total.
CEZAR
Posts: 264
Joined: 26 Jan 2008, 22:59
Location: od zawsze stąd

Re: Zbudujmy im drugi stadion !!!

Post by CEZAR »

Czekałem na taką wyważoną aczkolwiek stanowczą odpowiedź.Faktem jest , że doniesienia w sprawie pobicia składa się na policję lub prokuraturę a nie na publiczne forum Historyczne!
Kolego Albinos mam nadzieję , że twoje "rewelacje" nie okażą się zwykłą prowokacją.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Zbudujmy im drugi stadion !!!

Post by bronx »

Stach wrote: A czy może oburzyło ich coś jeszcze poza komentarzem o bandyckim zachowaniu kibiców Wielimia? Czy jedynie wrodzony takt i delikatność, by nie urazić wrażliwości tych występujących w imieniu Wielimia bandytów zniechęca szczecineckich pożal się Boże "działaczy klubowych" od chociażby wydania ostrego w słowach oświadczenia na temat katowania przechodniów na ulicach?

Przypomina mi to zachowanie działaczy klubowych w Poznaniu (sprawa Litara) i innych miastach.
O sprawy klubu W proszę pytać w klubie W, ja nie mam wystarczającej wiedzy, mogę wypowiadać się jedynie w temacie: "co słychać na forum szczecinek.org".
albinos
Posts: 28
Joined: 28 Dec 2009, 04:54

Re: Zbudujmy im drugi stadion !!!

Post by albinos »

ok , musze się zgodzić z argumentacją, faktycznie przesadziłem i niepotrzebnie się tu wypowiedziałem . Jeśli ktoś poczuł się urażony , to oczywiście bardzo przepraszam . Proszę ten wpis usunąć ze strony , niestety zadziałało poirytowanie i ogólna złość , jeszcze raz przepraszam
albinos
Posts: 28
Joined: 28 Dec 2009, 04:54

Re: Zbudujmy im drugi stadion !!!

Post by albinos »

Kilka słów wyjaśnień , rano miałem taką informacje i to mnie po prostu doprowadziło do pasji . W rozmowie z innymi mieszkańcami Szczecinka w ciągu dnia okazało się coś zgoła innego ... nie byli to kibice Wielimia . Sorry za ten wpis , prawdopodobnie niesłusznie posądziłem Bogu Ducha winnych ludzi . Jeszcze raz przepraszam wszystkich zainteresowanych , po prostu byłem tak mocno oburzony tą sytuacją , że zareagowałem zbyt pochopnie . Osobiście nie miałem złych doświadczeń z kibicami Klubu , tym bardziej jest mi przykro . Widok pokaleczonego chłopaka i opis wydarzeń zbyt mocno mnie zbulwersował , jak okazało się swą złość przelałem na niewłaściwych ludzi . Mam nadzieję , że kibice Wielimia to zrozumieją .
Post Reply