Zaproszenia na imprezy kulturalne i informacje SAPiK.

Post Reply
Szczecinek.org
Posts: 168
Joined: 02 Feb 2009, 21:13

Zaproszenia na imprezy kulturalne i informacje SAPiK.

Post by Szczecinek.org »

Zaproszenia na imprezy kulturalne i informacje SAPiK.
Szczecinek.org
Posts: 168
Joined: 02 Feb 2009, 21:13

Re: Zaproszenia na imprezy kulturalne i informacje SAPiK.

Post by Szczecinek.org »

15 listopada o godz. 20:00, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury i telewizja GAWEX zaprasza fanów mocnego grania na filmowe widowisko z zespołem Metallica w roli głównej.
„Metallica Through the Never" to przełomowe, napędzane drapieżną muzyką, widowisko filmowe. Jest połączeniem spektakularnego koncertu, który Metallica przygotowała specjalnie do filmu, z pełną akcji i przesiąkniętą mrocznym klimatem fabułą. W trakcie spektakularnego koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zadanie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowa z pozoru wyprawa zamienia się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje słynne utwory. Pokonując opustoszałe ulice miasta Trip zdany jest wyłącznie na siebie i bardzo zdeterminowany aby dostarczyć przesyłkę Metallice.
Pokazowi filmu towarzyszyć będą liczne atrakcje. Tuż przed seansem w holu kina będzie można spróbować swoich sił, grając jedną z piosenek zespołu. Dla fanów łączenia muzyki i zabawy przygotowaliśmy konkurs "Guitar Hero". W holu pojawią się stoiska ze sprzętem muzycznym oraz płytami CD. Wśród uczestników seansu rozlosujemy nagrody, m. in. koszulki przygotowane na tę okazję. Po seansie zapraszamy wszystkich do Piano Baru, gdzie będzie można wziąć udział w Jam Session. A dla wszystkich, którzy przy barze okażą bilet z seansu – niespodzianka.

Zaczynamy o godz. 20:00 w kinie Wolność, cena biletu 15zł. Tego dnia „Nothing else matters, tylko Metallica”!
metallica.jpg
metallica.jpg (57.09 KiB) Viewed 4329 times
Wszystkich miłośników teatru i piosenek Jonasza Kofty zapraszamy na spektakl „Noc poety”, który pokazany zostanie na scenie kina „Wolność” 25 listopada o godzinie 18:00. Bilety w cenie 30 zł kupować już można w kasie kina. Spektakl przygotowany został przez koszaliński Bałtycki Teatr Dramatyczny, który ma już na swoim koncie przebojowe, oklaskiwane także w Szczecinku, spektakle z piosenkami Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego.
„Noc poety”, to magiczna godzina z twórczością Jonasza Kofty. Odwiedzimy kabaret „Pod Egidą”, studio radiowej „Trójki”, festiwal w Opolu. Będziemy towarzyszyć Jonaszowi Kofcie w miejscach gdzie rodziła się i rozkwitała jego poezja, wsłuchując się w piosenki powstałe z wierszy tego wybitnego twórcy. ZAPRASZAMY!!!
Kofta.jpg
Kofta.jpg (111.58 KiB) Viewed 4304 times
Filmowe Imieniny Andrzeja i Katarzyny...to tytuł specjalnego seansu filmowego, na który SAPiK, kino „Wolność” i DKF „Szok” zapraszają w katarzynkowo-andrzejkowym nastroju w czwartek, 28 listopada, o godzinie 18:00. Widzowie zobaczyć będą mogli uroczo optymistyczną polską komedię „Być jak Kazimierz Deyna”. Cena biletów na ten seans, to 14 zł, a dla osób, które udokumentują, że mają na imię Katarzyna, Andrzej i... Kazimierz obowiązuje cena specjalna – 10 zł. Wśród widzów rozlosujemy pięć zestawów upominków rzeczowych i karnerty kinowe ufundowane przez SAPiK. ZAPRASZAMY!!!
filmowe imieniny.jpg
filmowe imieniny.jpg (71.29 KiB) Viewed 4322 times
Post Reply