ul. Mierosławskiego

Historia ulic, placów i skwerów, oraz to, jak się współcześnie zmieniają.
Post Reply
doltan16
Posts: 9
Joined: 03 Aug 2009, 09:39

ul. Mierosławskiego

Post by doltan16 »

Witam
mam pytanie do wszystkich użytkowników czy posiadają zdjęcia powojenej ulicy Mierosławskiego.
Najbardziej intersuje mnie strona gdzie dzis wokół bloków ostała sie kamienica "leśników" obok niej w strone kapliczki stały jeszcze dwa domy. W Pierwszym od strony słowianki mieszkał ksiądz. Na przeciwko był tartak , dzisaj jestem tam postój taksówek, albo był bo rondo budują.
Dziękuje z góry !!!
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Re: ul. Mierosłwaskiego

Post by Krzysztof II »

Rondo już tam jest ;)
Szczecinek
doltan16
Posts: 9
Joined: 03 Aug 2009, 09:39

Re: ul. Mierosłwaskiego

Post by doltan16 »

Jak nazywała sie ulica Mierosławskiego przed 1945 rokiem i Kościuszki przed 1945 rokiem
doltan16
Posts: 9
Joined: 03 Aug 2009, 09:39

Re: ul. Mierosłwaskiego

Post by doltan16 »

przepraszam juz znalazlem na pierwszej stronie sorry , zapomnailem co i jak ....
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: ul. Mierosłwaskiego

Post by Mario »

jest tak, po wojnie zbudowano komunobloki, Mierosławskiego 1 i tam też mieszkał ksiądz, ŚP ks Stanek, kapelan szpitala, teraz też mieszka tam ksiądz - emeryt, nie wiem skąd, nastepny budynek to tzw blok leśników, Mierosławskiego 3, mieszkaja tam byli leśnicy :)
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
doltan16
Posts: 9
Joined: 03 Aug 2009, 09:39

Re: ul. Mierosłwaskiego

Post by doltan16 »

Moji pradziadkowie mieszkali od 1945 roku pod Mierosławskiego 1 pierwszy domek za "domem lesników" w strone Słowanki, dom zbuorzono w 1965 roku poszukuje foto tego domu a dom dalej tak tam mieszkal ksiadz z kapliczki
doltan16
Posts: 9
Joined: 03 Aug 2009, 09:39

Re: ul. Mierosłwaskiego

Post by doltan16 »

Witam ponawiam prośbę, jeżeli ktoś posiada zdjęcia, mapy na których widnieje budynek przy ul. Mierosławskiego 1 ale w latach 19xx - 1965 (domek jednorodzinny) proszę o kontakt .
User avatar
urodzony_białym
Posts: 115
Joined: 17 Dec 2006, 10:24
Location: całe życie Szczecinek
Contact:

Re: ul. Mierosłwaskiego

Post by urodzony_białym »

doltan16 wrote:Witam ponawiam prośbę, jeżeli ktoś posiada zdjęcia, mapy na których widnieje budynek przy ul. Mierosławskiego 1 ale w latach 19xx - 1965 (domek jednorodzinny) proszę o kontakt .
Ja polecam zwrócić się z tym pytaniem do GRUNTOSA, użytkownika tego forum...
Myślę, że powinien kapkę wiedzieć co i jak...
Co prawda teraz jest wyjechany, ale wróci za kilkanaście dni i pewnie odpisze...
**************************************
Bóg mi powierzył honor Polaka...
Bogu go tylko oddam!
Post Reply