zakazany Witmann

Ogólna dyskusja historyczna, niezwiązana z miastem oraz ziemią szczecinecką.
User avatar
LUCEK
Posts: 332
Joined: 04 Mar 2005, 13:57
Contact:

Re: zakazany Witmann

Post by LUCEK »

Stachu moja koleżanka pracuje w księgarni w centrum handlowym i wbrew temu co piszą książka ta nie cieszy się jakimś specjalnym uznaniem, ani zainteresowaniem.
Tak jak napisałem jest to pozycja jak dla mnie cienka jak d... węża, o Wittmannie jakieś wzmianki, kilkanaście stron zdjęć (lepsze na eBayu). Jednym słowem wyrzuciłem pieniądze w błoto :)
https://www.facebook.com/neustettiner/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://dolny-slask.org.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: zakazany Witmann

Post by Stach »

Nie chodziło mi o konkretną książkę, lecz raczej o tych nieszczęsnych gówniarzy, którym imponują bohaterskie czyny esesmanów i którzy dostają oczopląsu na widok seksownych mundurów różnych nazistowskich formacji.
leśny kosiarz
Posts: 277
Joined: 28 Jun 2009, 19:10
Location: Szczecinek

Re: zakazany Witmann

Post by leśny kosiarz »

Stach wrote:Ciekawa rzecz, że w Polsce jest aż tylu miłośników niepokalanych rycerzy z SS, walczących podczas II wojny światowej z Amerykanami, Brytyjczykami i innymi komunistami po to, by jak najdłużej mógł działać obóz w Auschwitz i ich kumple z SS mogli spokojnie dorżnąć powstańców warszawskich. Skąd się to kurna bierze?
Stach wyluzuj :mrgreen:
A dla czego tylu ludzi zachwyca się takimi osobistościami jak np.Napoleon,Hannibal,Juliusz Cezar? Każdy z tych typów pozbawił życia nie jedną nie dwie osoby.
Każdy z tych gości dokonał czegoś czego przeciętny człowiek nigdy nie dokona, każdy z nich pozwalał sobie na rzeczy których ty nigdy sobie z różnych względów nie pozwolisz.
A system polityczny nie ma nic do tego.
Nie którzy tak maję że np oglądając " Ojca chrzestnego" sympatyzują / kibicują mafiozom a nie policjantom mimo iż nie są kryminalistami.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: zakazany Witmann

Post by Stach »

Bzdury.
Waldek
Posts: 667
Joined: 02 Mar 2010, 21:33
Location: Vejle- Szczecinek

Re: zakazany Witmann

Post by Waldek »

Tak to zobacz jaki kolwiek film, szef policji to idiota.
leśny kosiarz
Posts: 277
Joined: 28 Jun 2009, 19:10
Location: Szczecinek

Re: zakazany Witmann

Post by leśny kosiarz »

Stach wrote:Bzdury.
Oczywiście że bzdury,jak się miało 7 lat biegało się z patykiem w reku , "się strzelało . A ty Stachu bawiłeś się z kumplami w "wojnę" :mrgreen: ?
Po której stronie walczyłeś?
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Re: zakazany Witmann

Post by ziom »

Panowie, widze, ze argumentow do rzeczowej dyskusji zaczyna brakowac, w zwiazku z tym topic zamykam, a po paru dniach usune.
Locked