Magnes do poszukiwań

Ogólna dyskusja historyczna, niezwiązana z miastem oraz ziemią szczecinecką.
GIZIO

Post by GIZIO »

Aliwe derći 8)

Pozdrawiam Bronxsa za cierpliwość. :wink:
User avatar
Courtenay
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2006, 21:44
Location: urodzony w Szczecinku

Post by Courtenay »

Ten magnes to jest genialy pomysl.Jezeli nie masz SCUBA do nurkowania,magnes jest planem "B".Ja sam uzywalem podobne magnesy,w jednym wypadku wyciagnelem z morza przy keji maly motor do lodzi.W wodzie wszystko jest o polowe lzejsze,az do powierzchni.Pozniej musisz zawinac rekawy i dzwigac bo magnes moze puscic.
8)
User avatar
Courtenay
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2006, 21:44
Location: urodzony w Szczecinku

Post by Courtenay »

Najlepsza jednak metoda na ogladanie dna jeziora bez nurkowania lub magnesow jest tralowanie specjalej camery video na kablu za lodka.Ja uzywalem takie urzadzenie podczas tralowania przynenty na lososie na downrigerze.Widac wszystko dosc dobrze, nawet w mentnej wodzie.Patrzysz w monitor i ogladasz wszystko pod woda na zywo.Jak zobaczysz cos ciekawego to wyrzucasz za burte bojke na kotwicy....i zaczynasz sie zastanawiac jak sie do tego zabrac he he he he 8)
W Kanadzie 30 cm.ryba juz sie wiaze z rekordami.
Poniewaz tak sie u nas mierzy ryby moj przyjacielu,to jest odleglosc pomiedzy oczami.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No tak tylko pozazdrościć owego sprzętu .Ile to by człowiekowi pracy ułatwiło,a ile fantów by się znalazło.Dobra koniec marzeń. :cry: Widzę,że lubimy wędkować,ja co prawda nie łowię łosośi,ale też lubię moczyć kija.Szkoda tylko,że z rybami coraz gorzej-pomoc Kronospanu w zanieczyszczaniu naszego j.Trzesiecko. :evil: Pozdro 8)
Last edited by GIZIO on 02 Jan 2007, 11:46, edited 1 time in total.
Waldek

Post by Waldek »

Pod tym linkiem jest cała informacja na temat magnesów neodymowych.

http://search.msn.com/results.aspx?srch ... +Neodymowy
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

szukanie Neodymkiem

Post by arkadio.ie »

Witam ,Jestem ciekaw chy, ktoś z formułowiczów posiada NEODYM. Jeśli tak to chce pogadac.pozdrawiam


przeniosłem post we własciwe miejsce. bronx
carpediem
Posts: 1
Joined: 26 Jul 2007, 09:39

poszukiwania magnesem neodymowym

Post by carpediem »

Witam!

a pod tym linkiem jest informacja konkretnie o magnesach neodymowych do poszukiwań:

szukanie neodymem, poszukiwania magnesem neodymowym

Sam się zastanawiam, czy nie kupić, bo zestaw jak dla mnie wygląda dość profesjonalnie.

Pozdro

carpediem
Post Reply