Małe co nie co odnośnie ostatnich tajemniczych gości

Ogólna dyskusja historyczna, niezwiązana z miastem oraz ziemią szczecinecką.
Post Reply
GIZIO

Małe co nie co odnośnie ostatnich tajemniczych gości

Post by GIZIO »

Serwo

No tak zrobię to chyba ja,choć podejrzewam,że podpiszą sie pod tym też i inni.Ostatnio zauważyłem wysyp gości na Szczecineckim Forum(sprytne nie przedstawiając się można nabruźdźić do woli).Zwisała by mi ta sytuacja ,gdyby nie to,że właśnie ci goście zaczeli bruźdźić.Ja rozumię,że każdy chce sobie popisać,ale nie w ten sposób.Chcesz coś przekazać okey,ale nie czepiaj sie pierdół typu znaki w logo lub zapałki w militariach Szczecineckich.I tu mam też żal do adima i moderatora tego forum,że nie reagują na takie sytuacje.Też jestem moderatorem na innym forum i tam wszelkiego rodzaju wulgaryzmy lub posty pisane nie na temat są poprostu usówane.To właśnie do was należy panowie obrabianie działki z chwastów. Jeszcze trochę i posty będą zaczynać się od słów,jak ostatni K....a,albo o pierdołach typu,a Pan ma w logo widły mego dziadka.Panowie tak być nie może.Jak cham to won z forum na pole kamienie zbierać.Pozdro 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Od dzisiaj forum jest zablokowane dla niezarejestrowanych, goście mogą pisac jedynie na forum obcojezycznym.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Brawo Bronx i tak powinno być.Jak ktoś będzie walił syf,to będzie wiadomo kto.Przyznasz ,że ostatnio zaczeło się źle dziać.To może ukruci pisanie niektórych oszołomów. :lol::Pozdro. 8)
Last edited by GIZIO on 08 Jan 2007, 06:28, edited 1 time in total.
Waldek

Post by Waldek »

O i tak trzymać nasze forum tak prawdę mówiąc świeci przykładem dobrego smaku słownego i tematycznego, więc nie szkalujmy i zaśmiecajmy naszego gniazda, bo to tylko i wyłącznie świadczy o nas i naszym poziomie.
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Moim zdaniem dobrze się stało.
Druga sprawa(apropo wypo GIZA), jak jakiś gość napisze pyskówkę to zaraz pięciu się odzywa i jeszcze bardziej go oplują, więc jakbym miał usuwać posty to muszę od razu wywalać te 5 postów z ripostą. Potem oczywiście byłyby narzekania, że usuwam.
I nie przesadzajmy z tym przedstawianiem się. Oczywiście miło jak ktoś nowy się przedstawi i powie coś o sobie, ale należy się przyzwyczaić, że internet jest mniej lub bardziej anonimowy. Ksywa i tak nic nikomu nie będzie mówiła.


PS. Chciałbym również zwrócić uwagę na rażące błędy w wypowiedziach.
No sorry, ale jak już ktoś naprawdę nie umie pisać niech zainstaluje sobie firefox-a 2.0, który ma wtyczkę sprawdzającą poprawność pisowni. Są też wtyczki do innych przeglądarek, że o stosowaniu Worda, OpenOffice-a czy słownika ortograficznego nie wspomnę.
Jak widzę 20 błędów w krótkiej wypowiedzi to nie wiem, czy poprawiać czy usuwać. I nie chodzi tu o 1-2 przypadkowe błędy w wypowiedzi, bo każdemu się zdarza, ale o błędy które wyglądają jakby ktoś robił celowo.
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

Już kiedys o tym pisałem, a teraz sprawiedliwości stało się zadość.
Szczecinek
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Panowie co wy mi się tu moderatora czepiacie, przecież nic wam nie zrobił, chyba że o czymś nie wiem.
Nic z tego co się ostatnio pojawiło wyrzucać nie będę bo po pierwsze temat Gizio twojego avatara dobrze ze gostkowi wyjaśniłeś i chyba o to chodziło, następnych ciekawskich już nie będzie a jak będą to sie wywali jako że temat już był wyjaśniany.
Sprawa gostka poszukującego modeli zapałkowych, też zostawiam, bo po pierwsze sprawnie wszystko wróciło do normy, dwa wina pewnie jest trochę po stronie Waldka który swego czasu tutaj pokazał swój model a link umieszczał na forum zapałkowym, a że watek wyewolułował i już dawno wszyscy o modelu zapomnieli, a ktoś go szukał. Brzydkie słowo wymoderowałem, temat uznaje za zamknięty.
Co do błędów to fakt, i nie chodzi tu żeby palcami wytykać tylko żeby każdy sam zwrócił u siebie na to uwagę. Sprawdzanie Wordem nie jest trudne sam z tego korzystam i nie raz błędy wyłapuję.
Last edited by bronx on 08 Jan 2007, 22:23, edited 1 time in total.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No,to by było na tyle.Najlepszego. :lol:
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Obowiązek poprawnego pisania dotyczy oczywiście każdego i to nie tylko na forum. Nie mam nikogo szczególnego na myśli, po prostu jak w całym necie i tu błędy zdarzają się, ludzie niedbale piszą, że czasem trzeba czytać krótki post 5 min, aby zrozumieć o co piszącemu chodziło, więc prosiłbym aby każdy zwracał na to uwagę.
Z zasady jak mam do kogoś uwagę, pytanie itp to napiszę mu na PW .Jak się pisze na forum ogólnym to jest to do wszystkich.

Ps. Naprawdę polecam firefoxa 2.0. Wtyczka działa świetnie, instalacja to minutka roboty. Sam firefox jest wg. mnie bardzo dobrą przeglądarką.
Last edited by Łukasz on 09 Jan 2007, 13:26, edited 2 times in total.
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
Post Reply