pytanie (poszukiwanie z wykrywaczem)

Ogólna dyskusja historyczna, niezwiązana z miastem oraz ziemią szczecinecką.
Post Reply
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

pytanie (poszukiwanie z wykrywaczem)

Post by arkadio.ie »

Witam ciekaw jestem ,? Jest wiele osób które chodza z wykrywką(Szczecinek), ale na ten temat tu nic nie ma ? Czy planujecie coś takiego, odnosnie wykrywek,jakies porady,czy cuś takiego? Wielkie dzięki za odpowiedżz.pozdrawiam
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Kolego
W necie masz z setki takich stron o wykrywaczach, poszukiwaniach, porady itd. W polskim necie jest również tego bardzo dużo i kilka dużych forów na ten temat poszukiwań z wykrywaczami.
Jak cię to interesuje to sobie poczytaj/poszukaj.Nie wiem po co kopiować te wszystkie informacje tutaj, na forum historyczne.
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Jeżeli chodzi o porady odnśnie poszukiwań,będziesz musiał radzić sobie sam.Niestety ja gdy zaczynałem uczyłem się na własnych błędach. Lokalizacja miejsc,to też słodka tajemnica(kiedyś chciałem ludziom pomóc -przejechałem się sromotnie).Jak pisał Łukasz,jest dużo stron tematycznych.Lecz tam dowiesz sie tylko jaki sprzęt,rejony poszukiwań(bez dokładnej lokalizacji),co ludzie znajdują itp.Mogę Ci polecić pare pozycji książkowych,które każdy początkujący poszukiwacz powinnien przeczytać.Te pozycje to:"Podziemia i wody kryją skarby"-Włodzimierza Antkowiaka,"Skarby z pobojowisk"-India i "Skarby Wojtka Stojaka"-Radosław Biczak.
Radzę też studiować stare mapy i od czasu do czasu odwiedzić bibliotekę przy Szczecineckim Muzeum.Niestety z książek można korzystać tylko na miejscu,więc radziłbym zabrać jakiś kajećik i coś do pisania (notatki zawsze się przydadzą).Pozdro 8)
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

Post by arkadio.ie »

Witam,bardzo ciekawie? Ale dziękuje za rady,bo jestem taki zielony w temacie,a kto pyta nie błądzi :D pozdrawiam
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Tak jak kiedyś pisałem.Kto pyta nie błądźi,a kto szuka ten znajdzie.Pozdrocho. 8)
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

Post by arkadio.ie »

Witam, gdzieś to słyszałem :?: taki cytat "Mądrego po szkołach to warto posłuchać" ale dzieki za wszystko pozdrawiam
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

Post by arkadio.ie »

Witam zapomniałem jeśli kiedyś zawitacie to zapraszam. :wink: http://www.thesaurus.com.pl/forum/index.php
Post Reply